Ndryshimi mes inspektimeve të "Hiperbola"

Jump to navigation Jump to search
7 bytes added ,  8 vjet më parë
v
Zëvendësim i stampës {{joref}} me {{pa referenca}}
v (r2.7.1) (roboti shtoj: ky:Гипербола)
v (Zëvendësim i stampës {{joref}} me {{pa referenca}})
{{Për përmirësim}}
{{jorefpa referenca|Te dhënat janë marre nga një burim dhe ai burim nuk është cekur.}}
 
'''''Hiperbola''''' vjen nga greqishtja hyperbolé = hedhje përtej, zmadhim i tepruar.

Menyja e navigimit