Ndryshimi mes inspektimeve të "Kafsha"

Jump to navigation Jump to search
14 bytes removed ,  4 vjet më parë
Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 46.99.16.84) dhe riktheu rishikimin 1414889 nga Pegisa: ndryshime jo konstruktive
Etiketa: Redaktim nga aplikacioni për celular
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 46.99.16.84) dhe riktheu rishikimin 1414889 nga Pegisa: ndryshime jo konstruktive)
Në ligj në termin ''Kafshë'' përfshihen edhe shpezët, [[Peshku|peshqit]] dhe bletët, larvat që jetojnë të lira dhe format larvore riprodhuese, por pa përfshirë format fetale ose embronike.Kafshet kanenevoje per mbrojtje.
 
== Shiko edhe ==ggghshshhs
 
== Lidhje të jashtme ==
 
[[Kategoria:Kafshë|*]]bbbb

Menyja e navigimit