Dallime mes rishikimeve të "Kafshët"

Jump to navigation Jump to search
77 bytes removed ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 46.99.16.84) dhe riktheu rishikimin 1414889 nga Pegisa: ndryshime jo konstruktive)
[[Skeda:Animal diversity October 2007.jpg|thumb|300px|Lloje të kafshëve.]]
'''Kafsha''' është një qenie e gjallë, që ka aftësinë të lëvizë vetë dhe të ndiejë, por nuk është në gjendje të mendojë e të veprojë në mënyrë të ndërgjegjshme.
 
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve