Dallime mes rishikimeve të "Pllaçica"

Jump to navigation Jump to search
1 byte added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Resnjari zhvendosi faqen Plloçica tek Pllaçica)
No edit summary
'''PlloçicaPllaçicë''' është një vendbanim në komunën e [[Malisheva|Malishevës]], [[Kosova|Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Malishevë]]

Menyja e lëvizjeve