Dallime mes rishikimeve të "1421"

Jump to navigation Jump to search
40 bytes removed ,  5 vjet më parë
→‎Vdekje: përmirësime teknike, hoqa: <!--Kategorizimi-->, <!--nderlidhje--> duke përdorur AWB
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 217.73.129.107) dhe riktheu rishikimin 1482521 nga RadiX)
(→‎Vdekje: përmirësime teknike, hoqa: <!--Kategorizimi-->, <!--nderlidhje--> duke përdorur AWB)
 
 
== Vdekje ==
 
<!--Kategorizimi-->
<!--nderlidhje-->
 
[[Kategoria:Kalendari]]
37.617

edits

Menyja e lëvizjeve