Dallime mes rishikimeve të "Muzika"

Jump to navigation Jump to search
83 bytes added ,  5 vjet më parë
Rregullova ca gabime!!
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Rregullova ca gabime!!)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Muzika është art muzikor që si mjet i shprehjes përdoret për të kënduar dhe ajo përdoret me anën e shqisës së ndëgjuarit. Muzika ka katër veçori kryesore: lartësinë, forcën, ngjyrën dhe gjerësinë.
 
== Shiko edhe... ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve