Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Ercwlff"

Jump to navigation Jump to search
v
علاء zhvendosi faqen Përdoruesi diskutim:IrakliGuna tek Përdoruesi diskutim:Ercwlff: Automatically moved page while renaming the user "IrakliGuna" to "Ercwlff"
(Faqe e re: {{përshëndetje}} * Mirëseerdhe! Lexo dhe respekto normat e Wikipedisë. Flm. - ~~~)
 
v (علاء zhvendosi faqen Përdoruesi diskutim:IrakliGuna tek Përdoruesi diskutim:Ercwlff: Automatically moved page while renaming the user "IrakliGuna" to "Ercwlff")
 

Menyja e lëvizjeve