Dallime mes rishikimeve të "Carl Friedrich Gauss"

Jump to navigation Jump to search
v (U kthyen ndryshimet e Cimi suflloses (diskutimet) në versionin e fundit nga 79.106.209.195.)
Etiketa: Rollback
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Thënie ==
* "[[Matematika]] është mbretëresha e [[shkenca]]ve dhe [[teoria]] e [[Numri|numrave]] është mbretëresha e matematikës".
«Po të ishte Gausi sot gjallë, do të ishte haker.» (Peter Sarnak)
Po te provosh do fe gabosh
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve