Ndryshimi mes inspektimeve të ".tp"

Jump to navigation Jump to search
170 bytes added ,  13 vjet më parë
Faqe e re: '''.so''' është shtesa e fletave të internetit dhe paraqet domenin zyrtar të Timorit Lindor. {{CITDL}} {{Www-cung}} Category:Domene interneti
(Faqe e re: '''.so''' është shtesa e fletave të internetit dhe paraqet domenin zyrtar të Timorit Lindor. {{CITDL}} {{Www-cung}} Category:Domene interneti)
(Pa ndryshime)

Menyja e navigimit