Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "ABA Business Center"

1.248 bytes removed ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
{{SC|Data|Nuk ka përmbajtje të mjaftueshme --[[Përdoruesi:Liridon|'''''Liridon''''']] 7 Gusht 2010 16:42 (CEST)}}
 
{| id="qualitaetssicherungstext" align="center" class="Ngjyra1 Kornizë1 noprint" cellspacing="8" cellpadding="0" style="{{#if: Pa kategori, Pa lidhje interwiki, Nuk ka strukture te mire, Nuk ka përmbajtje të mjaftueshme--[[Përdoruesi:Liridon|'''''Liridon''''']] 7 Gusht 2010 16:42 (CEST) | margin-bottom:6pt;}} border-style: solid; font-size:95%; width:100%; clear:both;"
| style="width:24px;" | [[Skeda:Qsicon inArbeit.svg|32x32px|link= http://sq.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Sigurimin_e_cil%C3%ABsis%C3%AB9]]
{{#ifeq: {{LOCALDATE}} | Data |
{{!}}}}
|Ky artikull është jo i plotë ose me cilësi të dobët. Mund të '''[[Wikipedia:Sigurimi e cilësisë/Lista|ndihmoni]]''' Wikipedian duke e përmirësuar!
{{#if: Pa kategori, Pa lidhje interwiki, Nuk ka strukture te mire, Nuk ka përmbajtje të mjaftueshme--[[Përdoruesi:Liridon|'''''Liridon''''']] 7 Gusht 2010 16:42 (CEST) |<div style="font-style:italic;"><span style="font-style:normal;">Ky artikull duhet të përmirësuar në:&nbsp; </span>Pa kategori, Pa lidhje interwiki, Nuk ka strukture te mire, Nuk ka përmbajtje të mjaftueshme--[[Përdoruesi:Liridon|'''''Liridon''''']] 7 Gusht 2010 16:42 (CEST)</div>|Kjo duhet të përmirësohet: }}
|}{{#switch: {{NAMESPACE}}
| {{ns:0}} | {{ns:1}} | {{ns:6}} | {{ns:7}} | {{ns:10}}
| {{ns:11}}=[[Kategoria:Sigurimi i cilësisë|{{SUBJECTPAGENAME}}#Sigurimi i cilësisë/Data]]
}}
[[Kategoria:Sigurimi i cilësisë]]
 
 
''ABA business center'' është ndërtesa më e lartë në Shqipëri ka 21 kate mbi tokë dhe 3 kate nëntoksore.
 
==Lidhje të jashtme==
[http://www.ababusinesscenter.al/rreth_ABA.html]
 
[[Kategoria:SigurimiNdërtesat i cilësisëTiranë]]
[[en:ABA Business Center]]