Ndryshimi mes inspektimeve të "Josif Minga"

Jump to navigation Jump to search
36 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Albumi me korale accapella është një përmbledhje me korale accapella të punuara gjatë 30 vjetëve dhe të interpretuara në vende të ndryshme, brenda dhe jashtë Shqipërisë.
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Category:Kompozitorë shqiptarë]]
1.621

edits

Menyja e navigimit