Sretenova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sretenova
Fshat
Vendndodhja
Sretenova is located in Maqedonia e Veriut
Sretenova
Sretenova
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Juglindor
Komuna Dojran
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 130 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1487
Prefiksi (+389) 034
Targa GE
Koordinatat 41° 10′ 26″ Veri

22° 43′ 45″ Lindje

Popullsia 315 banorë (2002)