Stadiumi Cementarnica

Coordinates: 41°58′05.23″N 21°27′09.43″E / 41.9681194°N 21.4526194°E / 41.9681194; 21.4526194
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stadioni Cementarnica është një stadium me shumë qëllime në Shkup, Republika e Maqedonisë. Aktualisht përdoret kryesisht për ndeshjet e futbollit dhe është stadiumi shtëpiak i KF Cementarnica 55 dhe KF Gorno Lisiče. Stadiumi ka 2,000 ulëse.[1]

Weblink[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

41°58′05.23″N 21°27′09.43″E / 41.9681194°N 21.4526194°E / 41.9681194; 21.4526194

  1. ^ "Kopje e arkivuar". Arkivuar nga origjinali më 24 shtator 2011. Marrë më 25 dhjetor 2017. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)Mirëmbajtja CS1: Archived copy si titull (lidhja)