Stadiumi Kukush

Coordinates: 41°26′15″N 22°46′8″E / 41.43750°N 22.76889°E / 41.43750; 22.76889
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stadiumi Kukush është një stadium multifunksional në Strumicë, Republika e Maqedonisë.Përdoret kryesisht për ndeshjet e futbollit dhe aktualisht është stadiumi i KF Horizont Turnovoë. Stadiumi ka 1,500 ulëse.[1]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

41°26′15″N 22°46′8″E / 41.43750°N 22.76889°E / 41.43750; 22.76889

  1. ^ "Kopje e arkivuar". Arkivuar nga origjinali më 26 qershor 2018. Marrë më 25 dhjetor 2017. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)Mirëmbajtja CS1: Archived copy si titull (lidhja)