Stadiumi Liri Ballabani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stadiumi Liri Ballabani ose Stadiumi i Burrelit është një stadium me shumë qëllime në Burrel, Shqipëri . Stadiumi është terreni vendas i KS Burrelit dhe ka një nxënësi prej 3,000 banorësh. [1]

  1. ^ "Liri Ballabani Stadium". CitySeeker. Arkivuar nga origjinali më 23 korrik 2017. Marrë më 23 korrik 2017. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)