Stampa:Imdb emri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Imdb emriIMDb

[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Imdb emri.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.


Kjo stampë përdoret për të gjeneruar një lidhje të jashtme në një faqe interneti për një person në Internet Movie Database. Është menduar për përdorim në seksionin e lidhjeve të jashtme të një artikulli.

Përdorimi

{{Imdb emri}}