Stampa:Kërko ISSN

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

{{{1}}}

[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Kërko ISSN.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.


Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Ky model krijon një lidhje për informacion në lidhje me një publikim (letër ose linjë) nëpërmjet të ISSN.

Shembull

Shiko dhe[Redakto nëpërmjet kodit]