Stampa:Kërko OCLC

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

{{{1}}}

[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg
Kjo është një nënfaqe e documentacion për Stampa:Kërko OCLC.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.


Përdorimi[redakto tekstin burimor]

Ky model krijon një lidhje për informacion në lidhje me një publikim (letër ose linjë) nëpërmjet të OCLC.


Shembull

Shiko dhe[redakto tekstin burimor]