Stampa:KUFÇadi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Cd-map.png
000 Çadi harta.PNG
L I B I A
SUDANI
REPUBLIKA QENDRORE
AFRIKANE
Rep. Dem. KONGO
KAMER.
NIG.
NIGERI
Liq. Çad
redaktoni hartën

Harta memece Çadi. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja