Stampa:KUFAngola

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Angola map.png
000 Angola harta.PNG
Rep. e KONGOS
Rep. Dem.
K O N G O
ZAMBIA
BOTSUANA
N A M I B I A
Oqeani
Atlantik
redaktoni hartën

Harta memece: Angola. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja