Stampa:KUFGana

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gh-map.png
000 Gana harta.PNG
BURKINA FASO
BENINI
TOGO
BREGU I
FILDISHTË
O q e a n i
A t l a n t i k
Gjiri i Guinejës
Bregu i Beninit
redaktoni hartën

Harta memece Gana. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja