Stampa:KUFMali

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mali map.png
000 Mali harta.PNG
SAHARA
PERËNDIMORE
ALGJERIA
NIGERI
NIGERIA
BENINI
TOGO
BURKINA FASO
GANA
BR. I FILDISHTË
GUINEJA
SIERA
LEONE
SENEGALI
MAURITANIA
redaktoni hartën

Harta memece Mali. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja