Stampa:KUFMauritania

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mr-map.png
000 Mauritania harta.PNG
SAHARA
PERËNDIMORE
ALGJERIA
MALI
SENEGALI
OQEANI
ATLANTIK
redaktoni hartën

Harta memece Mauritania. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja