Stampa:KUFMauritius

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mauritius-CIA WFB Map.png
000 Mauritius harta.PNG
OQEANI INDIAN
OQEANI
INDIAN
redaktoni hartën

Harta memece Mauritius. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja