Stampa:KUFSomalia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
So-map.png
000 Somalia harta.PNG
E T I O P I A
KENIA
Gjiri i Adenit
OQEANI INDIAN
Ekuatori
redaktoni hartën

Harta memece Somalia. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja