Stampa:KUFTUR

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Tu-map.png
000 Turqia harta.PNG
BULLGARIA
GJEORGJIA
ARM.
AZ.
IRA.
IRAKU
SIRIA
Izmiri
redaktoni hartën

Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja