Stampa:KUFUKR

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ukraine map (disputed territory).png
000 Ukraina harta.PNG
BJELLORUSIA
RUSIA
MO.
RUMANIA
HUNG.
SLLOV.
POLONIA
Ismajli
redaktoni hartën

Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja