Stampa:Plainlist

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Plainlist.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

{{plainlist|
* [[mace]]
* [[qeni]]
* [[kali]]
* [[lopa]]
* [[delja]]
}}

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]