Stampa:Projekti Futbolli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Soccerball.svg Kjo faqe është brenda fushëveprimit të Projektit Futbolli, një WikiProjekt në lidhje me futbollin. Nëse dëshironi, ju mund të redaktoni artikullin në të cilin është vendosur ky mesazh ose të vizitoni faqen e projektit, ku mund të bëheni pjesë e tij dhe të kontribuoni në përmbushjen e qëllimeve të tij.
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Kjo stampë shërben për të bërë pjesë të projektit Futbolli artikujt që lidhen me sportin e futbollit. Kopjoni këtë tekst burimor dhe vendoseni në faqet e diskutimit të artikujve që doni të përfshini.

{{Projekti Futbolli}}


  1. Kategoria: Stampa është kategori e nënrenditur (shk. Nënkategori).
  2. Mbikategoria e saj aktualisht është Category:Wikipedia.

Vini re!: Nëse deshironi ta kategorizoni këtë kategori nëper stampa të reja apo stampa ekzistuese, atëhere mos harroni ti fusni ato midis shenjave noinclude. (noinclude është që artikujt të mos futen këtu.)

Shembull <noinclude>[[Kategoria:Stampa]]</noinclude>

Indeksi i kategorive ju ndihmon kërkimin e shpejtë në këtë faqe, mjafton që ju të njihni shkronjën e parë të një nënkategorie apo artikulli.

kategoria për artikuj rreth futbollit.