Stampa:User Patriot

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Flag-map of Greater Albania.svg
Ky përdorues e konsideron veten patriot dhe beson në krijimin e shtetit të bashkuar shqiptar, Shqipërisë etnike, si e drejtë e pamohueshme e çdo kombi për vetëvendosje.