Stampa diskutim:Future

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Future. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

ngjaret e paralajmëuara --Hipi Zhdripi 2006 Janar 14 03:12 (UTC)

me qellim e kam lënë future, nëse do me permisu, permiso. --|#|#| Ko.S.ystem.OV@ |#|#| Flag of Albania.svg |#| Flag of the United States.svg |#|#| ??? |#|#| 2006 Janar 14 03:14 (UTC)
E kam fjalën për tekstin :Ky artikull ose sektion përmban informaciona për ngjarjet e ardhshme mos ish konë ma mirë me shkru ngjarjet e paralajmëuara.
Qysh doket me mirë, synimi është që me kuptu e jo me thonë tjert . --|#|#| Ko.S.ystem.OV@ |#|#| Flag of Albania.svg |#| Flag of the United States.svg |#|#| ??? |#|#| 2006 Janar 14 03:23 (UTC)
Aha, po më doket ashtë një stampë e tillë. E kemi pas bo për shpërthimin në Londër. Nëse është kjo për ngjarjet aktuale që pritet lajme të reja.
Ashtu dyqysh, amo ngjarjet tanishme, edhe mos harro: --~~~~. --|#|#| Ko.S.ystem.OV@ |#|#| Flag of Albania.svg |#| Flag of the United States.svg |#|#| ??? |#|#| 2006 Janar 14 03:31 (UTC)