Stampa diskutim:Infobox Software

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Infobox Software. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ky ndryshim pati pasoj ne artikujt qe ishin te lidhur me kete stampe. --Proud To Be Albanian diskuto°) 7 Maj 2007 17:35 (UTC)

Eagleal, provoje njehere te faqja personale apo te livadhi, ato ndryshime po kane pasoje te artikujt te lidhur me kete stampe. Flm per mirkuptim. --Proud To Be Albanian diskuto°) 7 Maj 2007 17:43 (UTC)

Protection of template[Redakto nëpërmjet kodit]

English: hi I doint think this template need to be protective or if you doint want to I protect put it to semi protected please 184.164.144.42 15 prill 2013 19:51 (CEST)

Yes check.svg U bë!- Euriditi  15 prill 2013 20:13 (CEST)
thanks 95.141.37.152 16 prill 2013 18:17 (CEST)