Stampa diskutim:Komunitetet autonome të Spanjës

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Komunitetet autonome të Spanjës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
  Flamuri i Spanjës Kjo faqe është brenda fushëveprimit të WikiProjektit Spanja, një WikiProjekt në lidhje me Spanjën. Nëse ju dëshironi mund të merrni pjesë, ju mund të redaktoni artikullin në të cilin është vendosur ky mesazh, ose vizitoni faqen e projektit, ku ju mund të bashkoheni në projektin dhe/ose të kontribuoni në diskutim..

  Emrat[Redakto nëpërmjet kodit]

  Do të ishte mirë që emrat e autonomive të Spanjës të dhëna në Stampë, të përkthehen në Gjuhën Shqipe. Do ta kisha bërë vetë por po del të jetë më e komplikuar sesa duket ndaj na duhet ndihma e dikujt me përvojë.--Udha (diskutimet) 18 tetor 2017 10:26 (CEST)Reply[përgjigju]

  Yes check.svg U bë!AT44 (diskutimet) 18 tetor 2017 11:23 (CEST)Reply[përgjigju]