Ky përdoues ka privilegje administruesi në Wikipedia Shqip.

Përdoruesi:AT44

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Faqja ime Faqja e diskutimeve Kontribute Projekte Vegla Admin
Alpha.svgMike.svgMike.svgAlpha.svgRomeo.svg   Tango.svgIndia.svgVictor.svgAlpha.svgRomeo.svgIndia.svg
Për kontributet e mia shiko KËTU dhe KËTU.
Mund të të diskutoni ose të dërgoni komente dhe pyetje KËTU


Për diskutime rreth Wikipedias në përgjithësi vizitioni Kuvendin e Wikipedianëve
Për dekoratat shiko KËTU
Wikipedia:Babel
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
aln Ky përdorues âsht folës amtar i gegnishtes.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
sr-4 Овај корисник течно говори српски језик.
bs-4 Ovaj korisnik tečno govori bosanski jezik.
Корисник течно говори босански језик
sh-4 Корисник течно говори српскохрватски.
Korisnik tečno govori hrvatskosrpski.
tr-3 Bu kullanıcı yüksek seviyede Türkçe anlıyor.
hr-3 Ovaj korisnik vrlo dobro govori hrvatski jezik.
fr-1 Cette personne peut contribuer avec un niveau élémentaire de français.
mk-1 Корисникот почетнички зборува македонски.
la-1 Hic usor simplice latinitate contribuere potest.
Sot është E diel 26 shtator 2021 dhe Wikipedia Shqip numëron 83.863 artikuj
Kjo është faqe e një përdoruesiWikipedia.

Ky nuk është një artikull enciklopedik. Nëse ju gjeni këtë faqe në ndonjë vend tjetër përveç Wikipedia, jeni duke parë një site pasqyrues. Të jesh i vetëdijshëm se kjo faqe mund të jetë e vjetëruar dhe që përdoruesi të cilit i takon kjo faqe mund të mos ketë përkatësi personale me ndonjë vend tjetër përveç Wikipedia vetë. Faqja origjinale është e vendosur në http://sq.wikipedia.org/wiki/P%C3%ABrdoruesi:AT44.