Stampa diskutim:Portal

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Portal. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

{{Portal|Film}}

Shtohët te artikujt që lidhen me portalin. --Ko.S.ystem.OV@ Flag of Albania.svg Flag of the United States.svg ??? 2006 Shkurt 3 21:37 (UTC)

Shum i trashë[Redakto nëpërmjet kodit]

Ej, t'hollo pakes se shumë. Koka një "programim" komplex i kti far seni, a nuk bojke ma thjesht a?--Hipi Zhdripi 4 Qershor 2006 22:00 (UTC)

Jo be mire eshte si eshte. --K.S. diskuto°) 4 Qershor 2006 22:39 (UTC)