Jump to content

Stampa diskutim:Shqiptarët

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Shqiptarët. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Stampës do t'i largojë lidhjet për tek artikujt e kulturës. Mendoj se kjo stampë e re është e panevojshme, dhe se infot e këtushme në fakt mund të integroheshin fare mirë tek {{stampa:ilirët}}. -- Mr.Pseudo 30 korrik 2015 15:45 (CEST)[përgjigjuni]

Këtë kuti naviguese e kam krijuar që ti shërbeje artikujve që kanë të bëj me shqiptarët si grup etnik, ndërsa stampa:ilirët është diçka krejt ndryshe.--AMMARTIVARI DISKUTO 30 korrik 2015 16:10 (CEST)[përgjigjuni]
Të dyja flasin për shqiptarët dhe përhapjen e tyre. Ky informacion mund të shtohej fare mirë tek një seksion i ri në fund të stampës ilirët që flet për përhapjen e shqiptarëve në kohët moderne... pra duke respektuar atë rend kronologjik që ekziston tek stampa:ilirët -- Mr.Pseudo 30 korrik 2015 17:27 (CEST)[përgjigjuni]

Mendimi im për emërtimin e emrave të shteteve do ishte më mirë: Shqipëria->Shqipëri, Kosova->Kosovë, Suedia->Suedi, pasi që bëhet fjalë për "Shqiptarët në Suedi".--Liridon (diskutimet) 20 gusht 2015 22:51 (CEST)[përgjigjuni]

Pajtohem me ju, tani do t'ia ndërroj.--AMMARTIVARI DISKUTO 20 gusht 2015 23:37 (CEST)[përgjigjuni]