Stampa diskutim:UEFA

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën UEFA. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

më mir kuq se sheja mungesë, gati krejt janë me shejën mungesë, sepse ai që kërkon i vjen si hajgare, une mendova se janë të gjithë artikuj, kur e kshyra krejt mungesë, jashta dyve. --|#|#| Ko.S.ystem.OV@ |#|#| Flag of Albania.svg |#| Flag of the United States.svg |#|#| ??? |#|#| 2006 Janar 13 19:33 (UTC)

Mir e ki ma mirë kuq po është problem se nuk e di qysh i kanë emrat. Në mujeshe me gjetë diku një listë mir ish konë.--Hipi Zhdripi 2006 Janar 14 01:40 (UTC)
Orgjinal a shqip? po mundemi një herë me nisur, pastaj i zhvendosmi, voila: de.wiki. --|#|#| Ko.S.ystem.OV@ |#|#| Flag of Albania.svg |#| Flag of the United States.svg |#|#| ??? |#|#| 2006 Janar 14 02:11 (UTC)