Stefán Karl Stefánsson

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Stefán Karl Stefánsson
U lind në
Stefán Karl Stefánsson

1975
Vdiq2018
Iceland
Faqja në rrjethttp://www.stefankarlstefansson.com/

Stefán Karl Stefánsson lindi më 1975. Është një aktor dhe komedian islandic.

Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.