Stefán Karl Stefánsson

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Stefán Karl Stefánsson
Informacione personale
Vendlindja Hafnarfjörður, Islanda
Vendvdekja Iceland
Faqja zyrtare http://www.stefankarlstefansson.com/

Stefán Karl Stefánsson lindi më 1975. Është një aktor dhe komedian islandic.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.