Stefan Bogoev

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Stefan Bogoev (maqedonisht: Стефан Богоев; i lindur më 28.8.1989, në Shkup) është një politikan maqedonas nga Maqedonia. Në zgjedhjet e dhjetorit të vitit 2016, Stefan Bogoev kandidoj si pjesë e LSDM-së dhe u zgjodh deputet i legjislaturës 2016-2020 në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë.[1]

Referencat[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ "Stefan Bogoev". sobranie.mk. Kuvendi i Republikës së Maqedonisë. Marrë më 23 qershor 2017.