Stema

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Stema në traditë Evropiane, është një dizajn që i përket një personi ose një grupi njerëzish dhe që përdoret nga ata në mënyra të ndryshme.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]