Sulaj (kthjellim)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Kjo faqe bën kthjellimin e titujve që kanë për bazë Sulaj (kthjellim).
Nëse një lidhje e brendshme ju solli këtu, ju lutemi, ndryshojeni lidhjen në fjalë që të ridrejtojë direkt te faqja e duhur.


Sulaj ka disa përdorime:

Mbiemri i personave
  • Agron Sulaj – (1952–1996), ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare të futbollit
  • Avdyl Sulaj – (1945–), poet, prozator e publicist shqiptar
  • Enver Sulaj – (1970–), gazetar dhe profesor i gjuhës shqipe dhe i letërsisë
Vendbanim