Sulejman Mema

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Sulejman Mema është një ish-lojtar dhe trajner i skuadrës së Tiranës. Ai ka qenë edhe kreu i gjyqtarëve në Shoqatën Futbollit të Shqipërisë.

Aktualisht Mema është drejtor i Shkollës së Mjeshtërisë Sportive "Loro Boriçi" në Tiranë.