Takeshi Natori

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Takeshi Natori
Të dhënat personale
Emri i plotëTakeshi Natori
Vendi i lindjesJaponi
PozicioniSulmues
Ekipi kombëtar
VitetEkipiNdesh.(Gls)
1934Japonia1(1)
† Ndeshje (Gola).

Takeshi Natori ishte një ish-futbollist japonez.

Kombëtarja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Për reprezentacionin japonez ka luajtur 1 ndeshje dhe ka shënuar 1 gola.

Statistikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kombëtarja japoneze
Vite Ndeshje Gola
1934 1 1
Gjithsej 1 1

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]