Tarres

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Tarrés

Tarrés është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun Garrigues, të provincës Lleida, në Katalonia.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Tarrés – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale