Jump to content

Taylor Lautner

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Taylor Lautner

Taylor Lautner lindi më 11 shkurt 1992, është një aktor amerikan. Ai u bë i famshëm me rolin e tij në filmin Twilight.

 Commons: Taylor Lautner – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale