Teka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Teka
Studio album nga Nikolai Noskov
Lëshuar më 1998
Zhanri Rock, synthpop, pop folk, R&B
Label ORT Records, NOX Music
Kronologjia e Nikolai Noskov
Teka (1998) Qelqi dhe konkrete (1999)

Teka (Блажь) albumi debutues nga muzikant rus Nikolai Noskov[1][2]

Lista e këngëve[redakto | përpunoni burim]

  1. "Я тебя люблю" (Të dua)
  2. "Я немодный" (Unë nuk e dashuroj)
  3. "Дай мне шанс" (Më jepni një shans)
  4. "Мой друг" (Një mik i imi)
  5. "Сердца крик" (Zemra një britmë)
  6. "На Руси" (Në Rusia)
  7. "Блажь" (Teka)
  8. "Солнце" (Diell)
  9. "Лунный танец" (Hëna valle)
  10. "Ты не сахар" (Ju nuk jeni sheqer)

Referimet[redakto | përpunoni burim]