The Cell

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
The Cell

The Cell është SciFi-Thriler nga regjisori Tarsem Singh nga viti 2000 ku rolet kryesore i luajnë Jennifer Lopez dhe Vince Vaughn. Ky film është nominuar për Oskar në kategorinë "Best Makeup".

Gnome-multimedia.svg Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.