True Beauty

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

True Beauty është një serial televiziv i Koresë së Jugut me protagonistë Moon Ga-young, Cha Eun-woo, Hwang In-youp dhe Park Yoo-na. Ai u transmetua në tvN nga 9 dhjetor 2020 deri më 21 shkurt 2021.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]