Vasil Dilo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Vasil Dilo është nje intelektual dhe patriot shqiptar.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. Vendimi, (1984) si Gjergji

Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.