Vladimir Marko

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Vladimir Marko lindi më 26 gusht të vitit 1948Tiranë, është kinematograf dhe aktor shqiptar.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kinematografi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Aktrim[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]